Menu

Aktualności

29.08.2019

 

 

Rozwijaj siebie i dołącz do AIESEC.
 
            Chcesz robić coś więcej, niż studia? Szukasz ludzi, z którymi będziesz mógł aktywnie wpływać na społeczność Twojego miasta? Zastanawiasz się, czy w Lublinie jest miejsce, w którym rozwiniesz umiejętności miękkie i zyskasz praktyczne doświadczenie w obszarach takich jak sprzedaż, marketing, czy w organizowaniu projektów? 
 
            Właśnie ruszyła rekrutacja do AIESEC Lublin, który od 26 lat działa w Lublinie i zrzeszając ponad stu młodych ludzi z całego województwa. Realizowane przez nas projekty związane z prowadzeniem wymian międzynarodowych pozwalają młodym ludziom szerzyć otwartość na inne kultury i wspierać edukację społeczno-kulturową w naszym rejonie. Poprzez wykonywanie zadań w ramach organizowanych przedsięwzięć, młodzi ludzie mogą spróbować swoich sił m. in. w pozyskiwaniu partnerów, negocjacjach, tworzeniu kampanii promocyjnych, współpracy z mediami i instytucjami, prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, czy organizacji wydarzeń. Działanie w projekcie to przede wszystkim praktyczna lekcja kompetencji miękkich, takich jak praca w zespole (również multikulturowym), efektywna komunikacja, umiejętność formułowania i rozwiązywania problemów, które są wymieniane jako jedne z najbardziej pożądanych przez pracodawców.
 
Jeśli chcesz dołączyć do AIESEC Lublin i aktywnie działać dla naszego miasta, zdobywać praktyczną wiedzę i poznać innych młodych, zaangażowanych ludzi, do 8 września wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.aiesec.pl/rekrutacja i zdecyduj, w jakim kierunku chcesz rozwijać siebie i swoje otoczenie. Po otrzymaniu telefonu z zaproszeniem na spotkanie, przyjdź na rozmowę rekrutacyjną lub uczestnicz w niej on-line, by dać się lepiej poznać i pokazać swój punkt widzenia. Podczas rozwiązywania zadania będziesz mieć okazję do wykazania się w samodzielnej jego realizacji. Ostatnim etapem rekrutacji jest wyjazd na konferencję, podczas której poszerzysz wiedzę o działalności w AIESEC, poznasz członków naszego Oddziału oraz osoby, z którymi będziesz pracować nad jednym z projektów.
 
 AIESEC jest jedną z największych, niezależnych organizacji prowadzoną przez 40 000 młodych ludzi w 122 krajach i terytoriach świata. Od ponad 70 lat wizją stowarzyszenia jest pokój i wykorzystanie potencjału ludzkiego, spełniana poprzez rozwój cech liderskich dzięki możliwość tworzenia projektów wspierających realizację wymian międzynarodowych.
 
            Oddział Lokalny AIESEC Lublin zaprasza do kontaktu drogą mailową: aiesec.lublin@aiesec.net lub na facebooku AIESEC in Poland. Proces rekrutacji trwa od 19 sierpnia  do 8 września.