Menu

Aktualności

28.05.2019

 

Bank BNP Paribas obchodzi w bieżącym roku Jubileusz 100-lecia tradycji finansowania agrobiznesu. Jesteśmy bowiem spadkobiercą idei powstałego w 1919 r. Polskiego Państwowego Banku Rolnego i kontynuatorem działań banków specjalizujących się w finansowaniu rolnictwa i gospodarki żywnościowej. Świętując ww. Jubileusz, jednocześnie patrzymy w przyszłość tego sektora i wspieramy jego rozwój.  

Jednym z obszarów tego wsparcia jest inwestycja w przyszłość nauki. W związku z tym, przygotowaliśmy Konkurs Jubileuszowy na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką na temat rozwoju rolnictwa i przetwórstwa rolno-spożywczego.

Do Konkursu mogą być zgłaszane prace absolwentów wszystkich uczelni, których obrona odbyła się w 2018 lub w 2019 roku. Poruszona w nich problematyka musi być związana z szeroko rozumianym rozwojem agrobiznesu, tj. postępem, innowacyjnością i rozwojem gospodarstw rolnych, terenów wiejskich oraz innych działań przynoszących wartość dodaną dla społeczeństwa wiejskiego, środowiska naturalnego, gospodarstw rolnych, przemysłu rolno-spożywczego itp.

Prace konkursowe należy zgłosić do dnia 20 września br. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do dnia 15 października br. W Konkursie zostanie wyłonionych 3 Laureatów, którzy otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 10 000 zł brutto. Szczegóły Konkursu zawarte są w załączonym Regulaminie oraz w zakładce „Konkursy” na stronie www.100lattradycji.pl 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpropagowanie Konkursu wśród potencjalnie zainteresowanych studentów/absolwentów, których prace dyplomowe mieszczą się w zadanej tematyce. W przypadku pytań czy wątpliwości związanych z Konkursem prosimy o kontakt na skrzynkę KontaktAgro@bnpparibas.pl

Mamy nadzieję, że udział w Konkursie będzie korzystny dla samych Uczestników oraz przyczyni się do propagowania wiedzy, która pomoże rozwijać się polskiemu sektorowi rolno-spożywczemu w sposób nowoczesny, zrównoważony i konkurencyjny.

 Regulamin_konkurs_praca_mgr_100_lat_f.docx

Zalacznik_nr_1__formularz_zgloszeniowy_f.docx

 

 


« wstecz