Menu

Aktualności

08.01.2019

Organizatorzy zapraszają na konferencję Lubelskie Dni Informatyki 2019, która odbędzie się 13 kwietnia 2019 w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym, przy ulicy Dobrzańskiego 3.

      W tym roku odbędzie się 12 edycja konferencji, zrzeszającej specjalistów, pasjonatów oraz studentów, zainteresowanych światem IT. W czasie jej trwania prelegenci podzielą się swoją wiedzą, dotyczącą nowych technologii, które w najbliższym czasie podbiją rynek informatyczny oraz opowiedzą o ciekawych zastosowaniach technologii od dawna prężnie rozwijanych. Dodatkowo uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez zaproszonych ekspertów. Wydarzenie umożliwia również osobom zainteresowanym pracą w branży IT spotkanie z doświadczonymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące rozwoju w konkretnych specjalizacjach, a także o używanych na co dzień technologiach.
      Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy strefę cateringową oraz strefę rozrywki, dzięki której będą mogli zregenerować swoje siły pomiędzy bogatymi w treść prelekcjami.


« wstecz