Menu

Aktualności

31.08.2018

 

Znajdź stypendium dopasowane do Ciebie

 

Jesteś studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? A może masz artystyczną duszę? Sprawdź możliwości finansowania swojego dalszego rozwoju! Polska i zagraniczna oferta stypendiów jest ogromna, a programy realizowane przez różnego typu instytucje, skierowane są do bardzo zróżnicowanych grup odbiorców.  

Fundacja Dobra Sieć od 9 lat aktywnie działa, aby informacja o dostępnych programach stypendialnych dotarła do jak najszerszego grona młodych ludzi. Dzięki serwisowi www.mojestypendium.pl informuje o wszystkich programach stypendialnych, w tym  oferowanych przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, uczelnie i firmy. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych, staży oraz konkursów naukowych i artystycznych, skierowaną do uczniów, studentów, doktorantów oraz osób utalentowanych artystycznie lub sportowo. W bazie serwisu mojestypendium.pl do tej pory zgromadzono ponad 9800 informacji dotyczących stypendiów, grantów i konkursów!

Wraz z rozpoczęciem roku akademickiego zachęcamy do  zapoznania się z bardzo atrakcyjnymi ofertami stypendialnymi dla uzdolnionych studentów i młodych naukowców.

W serwisie www.mojestypendium.pl można znaleźć:

             Bazę aktualnych stypendiów, staży i konkursów

             Artykuły o stypendiach i grantach

             Regulacje prawne dotyczące przyznawania stypendiów

             Wskazówki, jak starać się o stypendia

             Listę organizatorów programów stypendialnych

             Badania rynku stypendialnego

             Porady dla instytucji przyznających stypendia.

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.mojestypendium.plSerwis powstał w 2006 r. Prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności.

 


« wstecz