Menu

Relacje z wydarzeń

23.07.2019

 

Uczestniczyliśmy w DNIU INNOWACJI SPOŁECZNYCH! Zaprezentowano 16 najlepszych  innowacji wypracowanych w ramach projektu „Mikro innowacje Makro korzyści.

 

 

 

 

 

17.05.2019

 

 
W ramach współpracy Biura Karier Studenckich i Więzi z Absolwentami z Fundacją Sempre a Frente  w dniu 15 maja nasi studenci i pracownicy Uczelni mieli okazję wziąć udział w drugiej edycji prestiżowych warsztatów pod tytułem: Rozwój Kompetencji Cyfrowych z Przestrzeń from Facebook i Sempre a Frente.  
 
Uczestnicy ćwiczyli i poszerzali swoją  wiedzę o cyberbezpieczeństwie, o pracy w social media, uczyli się marketingu społecznościowego oraz wdrażali  się w różnorodne metody projektowe przydatne na przyszłym rynku pracy.   
   
 W pięciogodzinnym szkoleniu zakończonym uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu wzięło udział 51 osób. "Rozwój Kompetencji Cyfrowych" to projekt Przestrzeń from Facebook, który jest realizowany w całej Polsce. W województwie lubelskim partnerem regionalnym jest Fundacja Sempre a Frente. Program został objęty patronatem honorowym  Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

 

 

 

 

 

 

 

08.05.2019

 

Wizyta studyjna - fabryka cukierkow Pszczolka sp. z o.o. docx

 

 

 

 

07.05.2019
             
16.04.2019

 

Targi Pracy Miejskiego Urzędu Pracy odbyły się w tym roku 10 kwietnia. Nasze stanowisko odwiedzali pracodawcy oraz studenci i absolwenci UP. Udzielaliśmy również porad innym poszukującym pracy.

 

 

 

 

10.04.2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.03.2019

W ramach współpracy Biura Karier Studenckich i Więzi z Absolwentami  z Fundacją Sempre a Frente  w dniu 20 marca nasi studenci i kilku pracowników Uczelni miało okazję wziąć udział w  prestiżowych warsztatach pod tytułem: Rozwój Kompetencji Cyfrowych z Przestrzeń from Facebook i Sempre a Frente. 

Uczestnicy ćwiczyli i poszerzali swoją  wiedzę o cyberbezpieczeństwie, o pracy w social media, uczyli się marketingu społecznościowego oraz wdrażali  się w różnorodne metody projektowe przydatne na przyszłym rynku pracy. W pięciogodzinnym szkoleniu zakończonym uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu wzięło udział 52 osoby. "Rozwój Kompetencji Cyfrowych" to projekt Przestrzeń from Facebook, który jest realizowany w całej Polsce. W województwie lubelskim partnerem regionalnym jest  Fundacja Sempre a Frente. Program został objęty patronatem honorowym  Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

 

 

 

 

 

 

 

  

  

 

 

 

Zajęcia II grupy

 

 

 

 

 

 

 

 

19.03.2019

 

Jak co roku uczestniyczyliśmy w Targach Pracy Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Spotkaliśmy tam naszych studentów i absolwentów, a z wystawcami wymieniliśmy dane kontaktowe do przyszłej współpracy.

 

 

13.03.2019

7 marca 2019 r. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie szeroko otworzył swoje drzwi dla kandydatów na studia oraz ich rodziców i nauczycieli, a także wszystkich zainteresowanych szerszym  poznaniem uczelni. Centrum Kongresowe przemieniło się w kolorową wystawę działalności organizacji studenckich i poszczególnych wydziałów, licznie odwiedzaną przez zwiedzających. Biuro Karier Studenckich i Więzi z Absolwentami uczestniczyło również w DO oferując usługi doradców zawodowych.

22.01.2019