[ MENU DODATKOWE ]



Biblioteka Główna

Akademicka 15, 20-950 Lublin
tel. 81-445-62-28
e-mail: biblioteka.glowna@up.lublin.pl
www: http://bg.up.lublin.pl/
Dyrektor Biblioteki Głównej: dr Paulina Studzińska-Jaksim, kustosz dyplomowany
tel. 81-445-62-28
e-mail: paulina.jaksim@up.lublin.pl

Jednostki podległe

Pozostali pracownicy

  • mgr inż. Monika Baltyn, starszy bibliotekarz, tel. 81-445-62-46
    e-mail: monika.baltyn@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Czytelni
  • mgr Maria Boćkowska, bibliotekarz, tel. 81-445-62-27
    e-mail: maria.bockowska@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Informacji Naukowej
  • mgr Bartłomiej Boćkowski, starszy bibliotekarz, tel. 81-445-62-28
    e-mail: bartlomiej.bockowski@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Zastępca dyrektora
  • dr Marian Butkiewicz, kustosz biblioteczny , tel. 81-445-62-24
    e-mail: marian.butkiewicz@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Sekcja Inwentaryzacji i Selekcji Księgozbioru
  • mgr Anna Drozd-Małaj, kustosz, tel. 81-445-62-24
    e-mail: anna.drozd@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Komputeryzacji Biblioteki
  • mgr inż. Małgorzata Gawęda, młodszy bibliotekarz, tel. 81-445-62-23 / Biblioteka Gł. - Oddział Wydawnictw Zwartych
  • mgr inż. Anna Gawryluk, bibliotekarz, tel. 81-445-62-27
    e-mail: anna.gawryluk@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Informacji Naukowej
  • inż. Monika Gierej, młodszy bibliotekarz, tel. 81-445-62-44, 81-445-62-47
    e-mail: monika.gierej@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Czytelni
  • dr Małgorzata Gorczyńska, bibliotekarz, tel. 81-445-62-27
    e-mail: malgorzata.gorczynska@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Informacji Naukowej
  • mgr inż. Helena Gruszecka, kustosz dyplomowany, tel. 81-445-60-82
    e-mail: helena.gruszecka@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Sekcja Inwentaryzacji i Selekcji Księgozbioru
  • mgr inż. Marzena Kopińska, bibliotekarz, tel. 81-445-62-44, 81-445-62-47
    e-mail: marzena.lemiecha@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Czytelni
  • mgr inż. Radosław Kowalik, bibliotekarz, tel. 81-445-62-43
    e-mail: radoslaw.kowalik@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Wypożyczalni i Magazynów
  • mgr inż. Weronika Kowalska, młodszy bibliotekarz, tel. 81-445-62-27
    e-mail: weronika.kowalska@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Informacji Naukowej
  • mgr Aneta Kuś, starszy referent, tel. 81-445-62-28
    e-mail: aneta.kus@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Sekretariat
  • mgr inż. Ewa Leszczyńska, kustosz, tel. 81-445-62-44, 81-445-62-47 / Biblioteka Gł. - Oddział Czytelni
  • mgr Renata Lewińska, starszy bibliotekarz, tel. 81-445-62-23
    e-mail: renata.lewinska@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Wydawnictw Zwartych
  • mgr inż. Dagmara Mischlich, młodszy bibliotekarz, tel. 81-445-62-44, 81-445-62-47
    e-mail: dagmara.mischlich@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Czytelni
  • mgr Monika Mroczek, młodszy bibliotekarz, tel. 81-445-62-26
    e-mail: monika.mroczek@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Wydawnictw Ciągłych
  • mgr Marek Niewiadomy, bibliotekarz, tel. 81-445-62-40
    e-mail: marek.niewiadomy@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Wypożyczalni i Magazynów
  • mgr inż. Małgorzata Nowak, kustosz biblioteczny, tel. 81-445-62-44, 81-445-62-47 / Biblioteka Gł. - Oddział Czytelni
  • mgr Monika Nowogrodzka, kustosz, tel. 81-445-62-23
    e-mail: monika.nowogrodzka@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Wydawnictw Zwartych
  • mgr Irmina Padzińska, starszy kustosz dyplomowany, tel. 81-445-62-26
    e-mail: irmina.padzinska@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Wydawnictw Ciągłych
  • mgr Andrzej Padziński, starszy kustosz dyplomowany, tel. 81-445-62-24
    e-mail: andrzej.padzinski@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Komputeryzacji Biblioteki
  • mgr inż. Hanna Pawłowska, młodszy bibliotekarz, tel. 81-445-62-25 / Biblioteka Gł. - Oddział Wypożyczalni i Magazynów
  • mgr inż. Bartłomiej Pawłowski, starszy technik, tel. 81-445-62-24
    e-mail: bartlomej.pawlowski@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Komputeryzacji Biblioteki
  • mgr Agnieszka Penar, kustosz, tel. 81-455-62-26
    e-mail: agnieszka.penar@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Wydawnictw Ciągłych
  • mgr Bożena Persona, kustosz, tel. 81-445-62-22 / Biblioteka Gł. - Oddział Wypożyczalni i Magazynów
  • mgr inż. Magdalena Piech, młodszy bibliotekarz, tel. 81-445-62-44, 81-445-62-47 / Biblioteka Gł. - Oddział Czytelni
  • mgr Adriana Sobczak-Frynas, kustosz biblioteczny, tel. 81-445-60-82
    e-mail: adriana.sobczak@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Wydawnictw Zwartych
  • mgr Maria Sobczyk, bibliotekarz, tel. 81-445-62-43 / Biblioteka Gł. - Oddział Wypożyczalni i Magazynów
  • mgr inż. Katarzyna Stafińska, kustosz, tel. 81-445-62-25
    e-mail: katarzyna.stafinska@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Wypożyczalni i Magazynów
  • mgr Ilona Stańczak, młodszy bibliotekarz, tel. 81-445-62-43 / Biblioteka Gł. - Oddział Wypożyczalni i Magazynów
  • mgr inż. Anna Starek, młodszy bibliotekarz, tel. 81-445-62-27
    e-mail: anna.starek@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Informacji Naukowej
  • mgr Ewa Stępień, młodszy bibliotekarz, tel. 81-445-62-44, 81-445-62-47 / Biblioteka Gł. - Oddział Czytelni
  • mgr Monika Szarama, młodszy bibliotekarz, tel. 81-445-62-27
    e-mail: monika.szarama@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Informacji Naukowej
  • mgr inż. Agnieszka Szymczak, kustosz, tel. 81-445-60-82
    e-mail: agnieszka.szymczak@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Wydawnictw Zwartych
  • mgr Krystyna Węcławska, kustosz, tel. 81-445-62-25 / Biblioteka Gł. - Oddział Wypożyczalni i Magazynów
  • mgr Justyna Wojdyła, młodszy bibliotekarz, tel. 81-445-62-44, 81-445-62-47
    e-mail: justyna.wojdyla@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Czytelni
  • dr Marta Zalewska-Korona, starszy bibliotekarz, tel. 81-445-60-82
    e-mail: marta.zalewska-korona@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Sekcja Inwentaryzacji i Selekcji Księgozbioru
  • Zdzisława Zań, bibliotekarz, tel. 81-445-62-25 / Biblioteka Gł. - Oddział Wypożyczalni i Magazynów
  • mgr Monika Żuraw, kustosz, tel. 81-445-62-26
    e-mail: monika.zuraw@up.lublin.pl / Biblioteka Gł. - Oddział Wydawnictw Ciągłych