Menu

Materiały szkoleniowe

Uważaj co umieszczasz na Facebook

« wstecz

 

 

Twoja kariera może zależeć od tego co publikujesz na Facebooku?

 

Młodzi ludzie często nie zdają sobie sporawy z konsekwencji tego co publikują. To co wpisujemy w nasze CV, rekruterzy sprawdzają w mediach społecznościowych. Zobaczą wszystko co jest udostępnione publicznie. Jeśli wśród tych treści znajdą nieodpowiednie zdjęcia z ostatniej imprezy, wulgarne fotki, posty, w których obrażamy jakieś grupy społeczne, albo cokolwiek co może zaniepokoić rekrutera, możecie się pożegnać ze swoją szansą na pracę. Udostępnianie takich treści tylko dla znajomych nie jest rozwiązaniem. Co zobaczy rekruter, gdy na okresie próbnym doda Cię do znajomych?

 

Jak uniknąć takich wpadek?  Monika Czaplicka w artykule  1, 2, 3, rekruter patrzy podpowie jak to zrobić. Dowiesz się, co to jest TEST BABCI i TEST BILLBOARDA oraz z jakimi konsekwencjami może wiązać się nieprzestrzeganie NETYKIETY.

Więcej artykułów na temat rozwoju kariery zawodowej znajdziesz w Poradniku Praca.pl 2018.

Redakcja Praca.pl

FACEBOOK

 

Czy wiesz, że pracodawca weryfikuje Twoje CV w mediach społecznościowych? Zanim coś opublikujesz przeprowadź TEST BABCI. Dowiedz się również jak unikać problemów przez to co publikujesz z artykułu Moniki Czaplickiej  1, 2, 3, rekruter patrzy.

 

http://www.praca.pl/poradnik/2018/16/